Armex Energy a.s. Vyzkoušejte naši kalkulačku cen plynu a ušetřete díky změně dodavatele
  • Srovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Můžete ušetřit až 9 000 Kč za plyn
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Díky naší online kalkulačce ceny plynu zjistíte, který dodavatel plynu je nejvýhodnější.
clock
  • Změnu dodavatele plynu můžete využít ideálně 2x za rok. Můžete tak ušetřit tisíce ročně.
vynosy
  • Cena plynu v roce 2015 poroste. Díky přehodu k jinému dodavateli ušetříte až 9 tisíc ročně.

Armex Energy a.s.


Armex Energy je společnost zabývající se distribucí elektřiny již od roku 2006. Nabízí svým zákazníkům celou řadu výhodných nabídek, kterými se zajímavě odlišuje od ostatních distributorů elektrické energie. Armex Energy a.s. se zaměřuje především na dodávání elektřiny firmám, podnikatelským subjektům a neziskovým organizacím.

Srovnat nabídky
 

Společnost se snaží zákazníkům vždy vyjít vstříc bez ohledu na to, kolik spotřebují energie. Zároveň společnost důsledně respektuje individuální potřeby všech svých zákazníků.

Armex Energy nabízí odborné konzultace firmám, při kterých se snaží najít nejvýhodnější cestu k úsporám na energiích. V nabídce firmy je mimo jiné zapůjčení infrakamery, s jejíž pomocí zjistíte, kde máte největší energetické ztráty v domě, kancelářích nebo třeba výrobní hale. V poslední době se firma zaměřuje také na ropné produkty.

Změna dodavatele zemního plynu

Společnost Armex Energy a.s. nabízí svým novým zákazníkům kompletní servis, který je spojen s úplným převzetím všech činností, jež souvisí se změnou dodavatele, respektive ukončením odběru zemního plynu u dodavatele stávajícího.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

V případě, že se rozhodnete využít nabídky společnosti Armex Energy na dodávku zemního plynu, zajistí veškeré kroky potřebné k realizaci změny tak, abyste nemuseli vůbec opustit sídlo Vaší společnosti či domácnosti. Obchodníci Armex Energy a.s. jsou připraveni na osobní návštěvy v sídlech zákazníků a realizaci všech potřebných kroků bez ohledu na jakoukoli časovou či materiálovou náročnost. Všechny činnosti jsou prováděny tak, aby zákazník měl stoprocentní jistotu, že dojde k bezproblémové realizaci změny dodavatele se všemi potřebnými náležitostmi.

Novým zákazníkům nabízí Armex Energy a.s. možnost kontaktu na jejich stávající odběratele, kteří si realizaci této změny za pomoci Armex Energy již prakticky vyzkoušeli v letech 2005 až 2010.

V případě, že máte zájem o změnu dodavatele nebo další informace, potřebné pro Vaše rozhodování v souvislosti s uvažovanou změnou dodavatele, neváhejte kontaktovat Armex Energy, rádi Vám obratem poradí.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Zemní plyn

V případě, že budete mít zájem o dodávku plynu, neváhejte nás kontaktovat na našich kontaktních telefonních číslech nebo e-mailem. Obchodní zástupci společnosti Armex Energy Vás budou kontaktovat pro zjištění Vašich představ.

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Obecně si ráda vybírám z více nabídek. Nemusím tvrzení agentů, že konkrétní nabídka je zaručeně nejvýhodnější. Na Vašich stránkách jsem našla jednoduchý přehled produktu a mohla jsem si vybrat sama tu nejlepší. Uzavírání smlouvy proběhlo taktéž hladce. Děkuji.
 
line
Petra Stará, 32 let Prodavačka, Brno

Seznam dodavatelů plynu.