Bohemia Energy s.r.o. Vyzkoušejte naši kalkulačku cen plynu a ušetřete díky změně dodavatele
  • Srovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Můžete ušetřit až 9 000 Kč za plyn
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Díky naší online kalkulačce ceny plynu zjistíte, který dodavatel plynu je nejvýhodnější.
clock
  • Změnu dodavatele plynu můžete využít ideálně 2x za rok. Můžete tak ušetřit tisíce ročně.
vynosy
  • Cena plynu v roce 2015 poroste. Díky přehodu k jinému dodavateli ušetříte až 9 tisíc ročně.

Bohemia Energy s.r.o.


Bohemia Energy začínala jako malá firma. Díky svým nízkým cenám elektřiny, plynu a osobnímu přístupu ke klientům se rychle stala jedním z největších dodavatelů energií. Lidé už vědí, že u společnosti Bohemia Energy mají jistotu nízkých cen a špičkový klientský servis. Vysoký počet zákazníků znamená pro Bohemia Energy entity s.r.o. finanční stabilitu a umožňuje nabízet garanci nízkých cen až na deset let dopředu.

Srovnat nabídky
 

Bohemia Energy je i přes svůj růst velmi flexibilní společností, která drží své náklady nízko, a díky tomu může nabízet levnou energii. Nemusí se přizpůsobovat několika velkým odběratelům, na kterých jsou větší firmy závislé. Hlavním klientem zůstávají domácnosti.

Bohemia Energy odstoupení od smlouvy


Změna dodavatele elektřiny a plynu je dnes velmi jednoduchá. To potvrzuje také vzrůstající počet odběratelů, kteří přecházejí k levnějšímu dodavateli. Samotný postup změny dodavatele plynu naleznete na stránkách www.bohemiaenergy.cz.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Proč je Bohemia Energy levnější


- Nákup energie na burze – v případě elektřiny získává Bohemia Energy část svého objemu přímo na Pražské energetické burze

- Skladování a druhotné náklady – Bohemia Energy entity s.r.o. není zatížena vysokými výdaji na technickou infrastrukturu, a proto může nabízet lepší ceny

- Nízké marže – společnost udržuje své marže velmi nízko – chytrý nákup komodity se tedy vyplatí firmě i jejím klientům

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Ceník Bohemia Energy


Platba se člení na cenu spotřebovaného plynu, jejíž výši stanovuje Bohemia Energy, a regulované, a tudíž dodavatelem neovlivnitelné poplatky za distribuci. Sem patří cena za služby operátora trhu, pevná cena za odebraný zemní plyn a měsíční paušál za přistavenou kapacitu.

Stejně jako u elektřiny, d2d Bohemia Energy plyn pouze prodává a o jeho dopravu od výrobce ke spotřebiteli a s tím spojené služby se stará jeden ze tří provozovatelů distribuční soustavy: RWE Distribuční služby, s.r.o., Pražská plynárenská Distribuce, a.s., nebo E.ON Distribuce, a.s.

Kompletní Bohemia Energy ceník 2012 je ke stažení na výše uvedené adrese společnosti.

Bohemia Energy zkušenosti


Zkušenosti s touto společností můžete najít na internetu v diskuzích nebo pokud máte sami nějakou zkušenost s d2d Bohemia Energy, neváhejte se s ní podělit.

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Obecně si ráda vybírám z více nabídek. Nemusím tvrzení agentů, že konkrétní nabídka je zaručeně nejvýhodnější. Na Vašich stránkách jsem našla jednoduchý přehled produktu a mohla jsem si vybrat sama tu nejlepší. Uzavírání smlouvy proběhlo taktéž hladce. Děkuji.
 
line
Petra Stará, 32 let Prodavačka, Brno

Seznam dodavatelů plynu.