Centropol Energy a.s. Vyzkoušejte naši kalkulačku cen plynu a ušetřete díky změně dodavatele
  • Srovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Můžete ušetřit až 9 000 Kč za plyn
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Díky naší online kalkulačce ceny plynu zjistíte, který dodavatel plynu je nejvýhodnější.
clock
  • Změnu dodavatele plynu můžete využít ideálně 2x za rok. Můžete tak ušetřit tisíce ročně.
vynosy
  • Cena plynu v roce 2015 poroste. Díky přehodu k jinému dodavateli ušetříte až 9 tisíc ročně.

Centropol Energy a.s.


Cílem společnosti Centropol Energy je v první řadě spokojený zákazník, a proto kladou velký důraz na efektivitu, spolehlivost a profesionalitu v oblasti péče o zákazníky. Díky zkušenému týmu pracovníků jsou, kromě nízkých cen, schopni zákazníkům poskytnout zajímavé produkty, kvalitní služby a odbornou péči na vysoké úrovni.

Srovnat nabídky
 

Jejich vizí je být pro zákazníky dlouhodobě atraktivním partnerem. Ví, že toho docílí nejlépe tím, když budou zákazníkům naslouchat a pružně reagovat na jejich potřeby. Jedině kvalitou produktů a služeb domácnostem, podnikatelům i velkoodběratelům se zařadí mezi tři nejvýznamnější hráče na trhu s energiemi v České republice.

Ceník elektřiny Centropol


Ceník elektřiny Centropol naleznete na jejich stránkách www.centropol.cz nebo centropol.cz. Dále tam také naleznete kalkulačku porovnání cen plynu, která Vám může být velmi nápomocná při rozhodování, který dodavatel plynu nebo elektřiny je nejvýhodnější.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Blik Centropol Energy


Centropol Energy a.s. blik je název ceníku, pro odběr elektřiny, který společnost nabízí. Na stránkách www.centropol.cz si můžete tento ceník stáhnout. Můžete si v něm vybrat z několika tarifů:

- BLIK 24 - jednotarifní produkt pro všeobecnou spotřebu

- BLIK AKU 8 - Dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro akumulační vytápění nebo pro ohřev vody

- BLIK AKU 16 - Dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro kombinované systémy elektrického vytápění a pro ohřev vody

- BLIK PŘÍMOTOP - Dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro přímotopné vytápění a pro ohřev vody

- BLIK TČ - dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro vytápění pomocí tepelného čerpadla a pro akumulační ohřev vody

- BLIK VO - jednotarifní produkt speciálně určený pro účely osvětlování veřejných prostranství

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Centropol Energy a.s. diskuze


Pokud hledáte užitečné informace o společnosti Centropol nebo naopak máte vy informace, které s touto společností souvisí, určitě navštivte Centropol Energy diskuze, které jednoduše naleznete na internetu. Stačí jen zadat název společnosti do vyhledávání.

Centropol Energy výpověď


Přechod od jiné společnosti k Centropol je velmi jednoduchý a můžete ji provést několikátí způsoby. Buď prostřednictvím online smlouvy, kterou naleznete na centropol.cz, nebo pomocí zákaznické linky, kde Vám velmi ochotně pomohou.

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Obecně si ráda vybírám z více nabídek. Nemusím tvrzení agentů, že konkrétní nabídka je zaručeně nejvýhodnější. Na Vašich stránkách jsem našla jednoduchý přehled produktu a mohla jsem si vybrat sama tu nejlepší. Uzavírání smlouvy proběhlo taktéž hladce. Děkuji.
 
line
Petra Stará, 32 let Prodavačka, Brno

Seznam dodavatelů plynu.