Comfort Energy a.s. Vyzkoušejte naši kalkulačku cen plynu a ušetřete díky změně dodavatele
  • Srovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Můžete ušetřit až 9 000 Kč za plyn
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Díky naší online kalkulačce ceny plynu zjistíte, který dodavatel plynu je nejvýhodnější.
clock
  • Změnu dodavatele plynu můžete využít ideálně 2x za rok. Můžete tak ušetřit tisíce ročně.
vynosy
  • Cena plynu v roce 2015 poroste. Díky přehodu k jinému dodavateli ušetříte až 9 tisíc ročně.

Comfort Energy a.s.


Společnost Comfort Energy s.r.o., byla založena v roce 2008 a stojí za ní stejní vlastníci, kteří vybudovali současného největšího alternativního dodavatele elektřiny, společnost Bohemia Energy. Aby Vám mohli nabídnout ty nejlepší komfortní a férové služby, sjednávají smlouvy výhradně prostřednictvím vlastní sesterské společnosti COMFORT ENERGY Prodej s.r.o. Domácnosti a maloodběratelé tak mohou v pohodlí svého domova získat veškeré informace o možnostech dodávky od Comfort Energy.

Srovnat nabídky
 

Jak přejít ke společnosti Comfort Energy a.s.


Smlouvu můžete vyplnit pomocí online formuláře na webu společnosti, nebo prostřednictvím operátorů na lince 840 841 842.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

Přeregistrace odběrného místa ke společnosti Comfort Energy a.s. je závislá na výpovědních lhůtách předchozího dodavatele, trvá obvykle 3 až 4 měsíce a o všechny její detaily se postará společnost. Je pro Vás tedy zcela bez starostí. Pokud přecházíte a máte u jiné společnosti zřízenou službu se závazkem odběru po určitou dobu, garantují Vám, že změnu dodavatele provedou až v momentu, který pro Vás nebude znamenat jakékoliv sankce za porušení podmínek původní smlouvy.

Comfort Energy prodej s.r.o.

Dodávka energií je službou, kdy obchodník zajišťuje pro zákazníka nákup elektřiny anebo zemního plynu na velkoobchodním trhu, její dopravu až k zákazníkovi a vyúčtování jeho spotřeby. Cena elektřiny, kterou platí konečný spotřebitel, má dvě základní složky: cenu za silovou elektřinu, kterou stanovuje každý dodavatel, a regulované platby za dopravu elektřiny.

Cena produktů silové elektřiny se skládá ze dvou částí: z měsíčního paušálu (pevná cena) a ceny za megawatthodinu (MWh), která se může lišit podle příslušného tarifu (vysoký tarif – VT, nízký tarif – NT).

Comfort Energy zkušenosti

Podělte se o své zkušenosti se společnosti Comfort Energy a.s. Stačí zadat na internetu Comfort Energy zkušenosti a objeví se Vám plno diskuzí, kde se můžete o tuto zkušenosti podělit.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Proč platit za energie víc než musíme? Tuto otázku jsem si položil i já a zkusil najít online srovnání cen plynu. Díky vaší kalkulačce jsem zjistil, že mohu ušetřit 4 200 Kč, když změním dodavatele. Děkuji
 
line
Karel Bohata, 52 let Konstruktér, Vyškov

Seznam dodavatelů plynu.