Elimon a.s. Vyzkoušejte naši kalkulačku cen plynu a ušetřete díky změně dodavatele
  • Srovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Můžete ušetřit až 9 000 Kč za plyn
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Díky naší online kalkulačce ceny plynu zjistíte, který dodavatel plynu je nejvýhodnější.
clock
  • Změnu dodavatele plynu můžete využít ideálně 2x za rok. Můžete tak ušetřit tisíce ročně.
vynosy
  • Cena plynu v roce 2015 poroste. Díky přehodu k jinému dodavateli ušetříte až 9 tisíc ročně.

Elimon a.s.


Společnost Elimon a.s. působí na trhu od roku 2004. Jejich podnikatelskou filosofií je vytvářet pro své zákazníky na základě provedeného vstupního energetického auditu optimální skladbu energetických médií, která by eliminovala maximálně náklady spojené s jejich pořízením, při uspokojení všech individuálních potřeb zákazníka.

Srovnat nabídky
 

Tohoto cíle můžete dosáhnout společně se společností Elimon, neboť Vaše rozhodnutí bude vždy podloženo exaktně zpracovaným auditem Vašich potřeb, a následně zajištěno ve spolupráci s dodavateli energetických médií, se kterými má společnost Elimon a.s. vybudovány a uzavřeny dlouhodobé vztahy.

Společnost Elimon nabízí v rámci svého portfolia činností i zabezpečení provozu energetických zařízení včetně její správy. Poskytování těchto služeb může být realizováno formou dlouhodobého pronájmu zařízení, outsourcingem provozu či jinou vhodně zvolenou formou.

Přínosem této služby pro zákazníka je především profesionální zabezpečení provozu, správy a servisu energetického zařízení včetně optimalizace a zprůhlednění nákladů v této oblasti. Společnost je připravena převzít odbornou garanci, optimalizovat chod zařízení a zpracovat dle potřeb zákazníka návrh rozvoje.

Elimon plyn


- středoodběratelé - Při ročním odběru od 630 do 4 200 MWh Vám vypracujeme cenovou nabídku na základě vyplnění elektronické poptávky

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 9 000 Kč

tip

- velkoodběratelé - Při ročním odběru nad 4 200 MWh Vám vypracujeme cenovou nabídku na základě vyplnění elektronické poptávky

Společnost má celkem 4 tarify pro odběratele plynu. Jsou to tarify: Vařím, Ohřívám vodu, Topím a Topím*. Více informací o těchto tarifech naleznete na www.elimon.cz. Na těchto stránkách jsou tarify velmi podrobně vypsány a orientace v nich je velmi jednoduchá.

Elimon zkušenosti


Pokud máte jakékoliv zkušenosti se společností Elimon, neváhejte se s námi o ně podělit. A pokud zkušenosti teprve hledáte, neváhejte a vstupte do Elimon diskuze, kterou najdete na internetu pomocí vyhledávače.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Obecně si ráda vybírám z více nabídek. Nemusím tvrzení agentů, že konkrétní nabídka je zaručeně nejvýhodnější. Na Vašich stránkách jsem našla jednoduchý přehled produktu a mohla jsem si vybrat sama tu nejlepší. Uzavírání smlouvy proběhlo taktéž hladce. Děkuji.
 
line
Petra Stará, 32 let Prodavačka, Brno

Seznam dodavatelů plynu.