Optimum Energy s.r.o. Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Průměrná úspora na dodávkách je 5 % ročně
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Možnost ušetřit mnoho financí jen díky změně Vašeho dodavatele
  • Možnost získat bonus od nás
clock
  • Měsíční, čtvrtletní nebo roční slevy
  • Minimální měsíční útrata 100 Kč
  • Možnost příspěvku na smlouvu
vynosy
  • S námi uvidíte který dodavatel je pro vás nejvýhodnější od 1200 Kč
  • Garantované ušetřené peníze

Optimum Energy s.r.o.


Energie je naprosto každodenní součástí našeho života. Je to síla, kterou potřebujeme a neustále využíváme. Elektrická energie je nepostradatelnou součástí života i podnikání člověka. Vzhledem k dlouhodobému a celosvětovému růstu cen nerostných surovin dochází a s velkou pravděpodobností bude dlouhodobě docházet k růstu cen elektrické energie.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 18 000 Kč

tip

Optimum Energy dodává elektřinu jak firemním zákazníkům, tak domácnostem. Speciální pozornost ale věnuje malým a středním firmám, což se projevuje nejen ve výhodných cenách za elektřinu, ale také v osobním zákaznickém přístupu.

Nákup a přenos elektrické energie je komplexní obchod, neustále se pohybujících tarifů, cen a sazeb, přičemž absence detailního přehledu a znalostí klienta v těchto kategoriích má zpravidla za následek vyšší náklady na elektrickou energii. Kombinací výhodných cen za silovou elektřinu a poradenství Optimum Energy s.r.o. je snížení nákladů na elektrickou energii klienta prostřednictvím optimálního nastavení všech tarifů, cen a sazeb podle potřeb daného klienta.

Srovnat nabídky
 

Tarify elektřiny společnosti Optimum Energy


- OT Standard 24 -jednotarifní produkt pro všeobecnou spotřebu. Tento produkt je vhodný pro zákazníky, kteří využívají elektřinu pro běžnou spotřebu bez významného zastoupení elektrických spotřebičů sloužících k vytápění nebo ohřevu vody. Cena je platná po celých 24 hodin po všechny dny roku.

- OT Aku 8 - dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro akumulační vytápění nebo pro akumulační ohřev vody. Odběr je rozdělen dobu platnosti vysokého tarifu a nízkého tarifu, kdy délka platnosti nízkého tarifu je minimálně 8 hodin denně.

- OT Aku 16 - dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro kombinované systémy elektrického vytápění a pro akumulační ohřev vody. Odběr je rozdělen na dobu platnosti vysokého tarifu a nízkého tarifu, kdy délka platnosti nízkého tarifu je minimálně 16 hodin denně.

- OT Přímotop 20 - dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro přímotopné vytápění a pro akumulační ohřev vody. Odběr je rozdělen na dobu platnosti vysokého tarifu a nízkého tarifu, kdy délka platnosti nízkého tarifu je minimálně 20 hodin denně.

- OT TČ 22 - dvoutarifní produkt pro zákazníky, kteří podstatnou část spotřeby elektřiny využívají pro vytápění pomocí tepelného čerpadla a pro akumulační ohřev vody. Odběr je rozdělen na dobu platnosti vysokého tarifu a nízkého tarifu, kdy délka platnosti nízkého tarifu je minimálně 22 hodin denně.

Tarif plynu společnosti Optimum Energy

- Plyn - standardní tarif dodavatele

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Obecně si ráda vybírám z více nabídek. Nemusím tvrzení agentů, že konkrétní nabídka je zaručeně nejvýhodnější. Na Vašich stránkách jsem našla jednoduchý přehled produktu a mohla jsem si vybrat sama tu nejlepší. Uzavírání smlouvy proběhlo taktéž hladce. Děkuji.
 
line
Petra Stará, 32 let Prodavačka, Brno

Seznam dodavatelů plynu.