X Energie s.r.o. Jedinečná šance najít a srovnat nejvýhodnější dodavatele plynu
  • Porovnání dodavatelů plynu v ČR
  • Průměrná úspora na dodávkách je 5 % ročně
POROVNAT NABÍDKU PLYNU
calc
  • Možnost ušetřit mnoho financí jen díky změně Vašeho dodavatele
  • Možnost získat bonus od nás
clock
  • Měsíční, čtvrtletní nebo roční slevy
  • Minimální měsíční útrata 100 Kč
  • Možnost příspěvku na smlouvu
vynosy
  • S námi uvidíte který dodavatel je pro vás nejvýhodnější od 1200 Kč
  • Garantované ušetřené peníze

X Energie s.r.o.


X Energie s.r.o. je obchodní společnost, která se zabývá prodejem elektrické energie a zemního plynu především maloodběratelům z řad domácností a podnikatelských subjektů.

Vlastníky společnosti X Energie jsou zkušení privátní investoři, kteří se rozhodli investovat svůj kapitál na trhu v ČR se strategickým cílem - získat významný podíl v prodeji elektrické energie a zemního plynu.

Srovnat nabídky
 

X Energie odstoupení od smlouvy

1) doručíte smlouvu a plnou moc do společnosti X Energie

2) společnost za Vás vypoví smlouvu u původního dodavatele

3) nastává zákonná 3 měsíční výpovědní lhůta

4) poté se stáváte zákazníkem společnosti X Energie s.r.o.

Chcete dosáhnout nejlepší ceny plynu a energie pro Vás?
Srovnejte si až 15 dodavatelů a určitě si vyberete tu
nejlepší nabídku pro Vás, ušetříte až 18 000 Kč

tip

Principy společnosti X Energie s.r.o.

1) Nemají přebujelý administrativní aparát. Mají minimum stálých zaměstnanců. Prodej zajišťují přes síť pečlivě vybíraných externích společností a jednotlivců.

2) Platíte za elektřinu a za plyn, ne za chod společnosti. Úplně vše podřizují tomu, aby zákazníkům doručili levnou elektřinu a plyn.

3) Komunikují elektronicky. Neprovozují žádné zákaznické centrum, komunikují se zákazníky elektronicky, elektronicky posílají faktury a ostatní dokumenty. To jim opět umožňuje snížit cenu komodit pro zákazníky níž.

4) Nakupují elektřinu a plyn na burze, stejně jako největší průmysloví odběratelé. To společnosti X Energie umožňuje konkurovat velkým i alternativním dodavatelům elektřiny a plynu.

5) Neposílají zbytečné dopisy ani jiné hromadné zásilky. Díky tomu o nich budete slyšet pouze, když budete sami chtít nebo potřebovat.

6) U X Energie s.r.o. neplatíte za nic, co nepotřebujete! Cena produktů nezahrnuje žádné další skryté poplatky, služby, náklady na propagaci, reklamu, zelené příplatky. Dostanete pouze elektřinu a plyn.

7) Minimalizují provozní náklady! Všechny jejich činnosti a transakce se snaží zajišťovat efektivně přes externí partnery s cílem, aby dosáhli výhodnějších podmínek, než kdyby je zajišťovali vlastní činností.

8) Neinvestují do výroby energie, nepodporují sportovce, muzikanty ani umělce! Soustředí se pouze na to, aby pro zákazníky zajistili nejvýhodnější podmínky dodávky elektrické energie a zemního plynu.

Jak vidíte, společnost X Energie velice dbá na své zákazníky, proto X Energie podvod nejde dohromady. To si samozřejmě můžete i ověřit v různých diskuzích na internetu.

POROVNAT NABÍDKU PLYNU

Dodavatelé plynu v ČR.


rwe
 

Zkušenosti zákazníků.


foto
Obecně si ráda vybírám z více nabídek. Nemusím tvrzení agentů, že konkrétní nabídka je zaručeně nejvýhodnější. Na Vašich stránkách jsem našla jednoduchý přehled produktu a mohla jsem si vybrat sama tu nejlepší. Uzavírání smlouvy proběhlo taktéž hladce. Děkuji.
 
line
Petra Stará, 32 let Prodavačka, Brno

Seznam dodavatelů plynu.